2011 – V. EDIZIOA

V. EUSKADIKO “MUSIKARI GAZTEEN” LEHIAKETAKO SARIDUNAK (2011)

AKORDEOIA – A MAILA

1go Saria → Nestor Gaskue Mateo

2. Saria → Beatriz Peña Rey

AKORDEOIA –B MAILA

1go Saria → Garazi Navas Mundiñano

2. Saria → Sara Zozaya Apalategui

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTZATU MUSIKATRESNAK – A MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Aitor Jauregi Sánchez-Beaskoetxea y Álvaro Picó Perdices

2. Saria → Amaia Miranda Casquero

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTZATU MUSIKA TRESNAK – B MAILA

          1go Saria → Idoia Aparicio Elizalde

          2. Saria → Maddi Sanz Sanchez

Ohorezko Aipamena → Andrea Nicolas Izaguirre

HAIZE-EGURRA – A MAILA

1go Saria → Aitor Gullon Elgarresta

2. Saria: EX-AEQUO → Ane Miren Bidaurrazaga Saiz, Guillero Presa Santana

Ohorezko Aipamena → Natalia Sanchez Abad, Martyna Gawinska Bryla eta In-Kyu Kim

HAIZE-EGURRA – B MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Ander Basañez Olivares, Olatz Pineda Asuncion

2.Saria: EX-AEQUO → Estibaliz Etxaniz Ceballos, Zaraitzu Arberatz Barbero

Ohorezko Aipamena → Aimar Martinez Violet, Lexuri Armentia Uribe eta Martin Gorospe Elorza

HAIZE-METALA – A MAILA

1go Saria → Eider Gaztañaga Ollero

2. Saria → Gorka Valcarlos Razquin

Ohorezko Aipamena → Ander Polentzi Garcia Bajo eta Amaia Ruiz Gordon

HAIZE-METALA – B MAILA

1go Saria → Jon Viejo Prieto

2. Saria → Jone Erzilla Etxeguibel

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – A MAILA

1go Saria → Gonzalo Martin Rodriguez

2. Saria → Agate Amilibia Garai

Ohorezko Aipamena → Adrian Perez Merayo, Marta Paul Lopez de Viñaspre eta Lidia Miranda Carrillo

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – B MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Olatz Ruiz de Gordejuela Aguirre eta Unai Ruiz de Gordejuela Aguirre

2. Saria → Maria Rallo Muguruza

Ohorezko Aipamena → Nora Lopez Soto, Oleg Sarapulov eta Sofia Martin Rodriguez

JAZZ ETA MUSIKA MODERNOA – A MAILA 

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → Hernasax

JAZZ ETA MUSIKA MODERNOA – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

KANTUA – A MAILA 

1go Saria → HUTSIK

2. Saria: EX-AEQUO → Martin Barcelona Rozas eta Leire Gomez Aristondo

KANTUA – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

KONPOSIZIOA 

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Diego Parra Amigo

PERKUSIOA – A MAILA

1go Saria → Jaime Aristrain Mancisidor

2. Saria→ Nerea Quincoces Otxoa

PERKUSIOA – B MAILA 

1go Saria → Markel Badallo Latorre

2. Saria → Manu Gaigne Beobide

Ohorezko Aipamena → Maria Sorazu Agirre

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – A MAILA

1go Saria → Duo Innova

2. Saria → Bidasoa Taldea

Ohorezko Aipamena → Mendibil Boskotea

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – B MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → Ertxiña

TEKLA – A MAILA

1go Saria → Luis Lopez Gomez

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Iker Amuriza Hernando

TEKLA – B MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Jon Urdapilleta Martin eta Adrian Hodor Iglesias

2. Saria → Imanol Gonzalez Casan

Ohorezko Aipamena → Julia Kaberdin eta Adrian Salinero Negro

TXISTU ETA MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – A MAILA 

1go Saria → Diego de Vera Diez

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Javier Canto Llorente

TXISTU ETA MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – B MAILA

1go Saria → Alain Sorazu Aguirre

2. Saria → Iker Puente Vea-Murguia

Anuncios