2016 – X. EDIZIOA

X.EUSKADIKO “MUSIKARI GAZTEEN” LEHIAKETAKO saridunak (2016)

AKORDEOIA – A MAILA

1go Saria → Eneko Sota Zabaleta

2. Saria: EX-AEQUO → Isabel Larraya Navarro eta Julen Murga Olabegoya

Ohorezko Aipamena → Itsaso Aginagalde Montes

AKORDEOIA – B MAILA

1go Saria → Ainara Galán Hernández

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → HUTSIK

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTSATU MUSIKA TRESNAK – A MAILA

1go Saria → Ane Encabo Agirre

2. Saria → Marcin Tomasz Kawka Kawka

Ohorezko Aipamena: EX-AEQUO → Nerea Azcona Galarraga eta Andrea Nicolas Izaguirre

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTSATU MUSIKA TRESNAK – B MAILA

1go Saria → Marta Nicolas Izaguirre

2. Saria → Paula Isla Diaz

Ohorezko Aipamena → HUTSIK

HAIZE EGURRA – A MAILA

1go Saria → Ainara Alvarez Armentia

2. Saria → Irune Elizondo Pinillos

Ohorezko Aipamena → Iñigo Fernandez Elorriaga

MUSIKENEko SARI BEREZIA → Ainara Alvarez Armentia

HAIZE EGURRA – B MAILA

1go Saria → Sergio García de la Torre Aurrekoetxea

2. Saria: EX-AEQUO → Oihan Espina Errasti eta Adrian Santacruz Alonso

Ohorezko Aipamena: EX-AEQUO → Xabier Ucin Irasuegui eta Diego Marin Ibarra

HAIZE METALA – A MAILA

1go Saria → Isidro Lopez Azcona

2. Saria → Xabier Gabiola Leniz

Ohorezko Aipamena → Haizea Lores Garaizar

MUSIKENEko SARI BEREZIA → Isidro Lopez Azcona

HAIZE METALA – B MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Alba Rodriguez Zapatero eta Beñat Pablos Echepare

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena: EX-AEQUO → Ibai de Miguel Garcia eta Iker Lizaso Leza

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – A MAILA

1go Saria → Jon Mendigutxia Audikana

2. Saria → Leire Gutierrez Aguirre

Ohorezko Aipamena → Beñat Olano Duque

MUSIKENEko SARI BEREZIA → Jon Mendigutxia Audikana

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – B MAILA

1go Saria → Nerea Arriola Mendieta

2. Saria → Mireia Coma Casellas

Ohorezko Aipamena → Aimar Tobalina Llamas

JAZZ – A MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

JAZZ – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

KANTUA – A MAILA

1go Saria → Helene Garcia

2. Saria → Laiene Alcalá

Ohorezko Aipamena → HUTSIK

KANTUA – B MAILA

1go Saria → Maider Biguri

2. Saria → Maider Lasa

KONPOSIZIOA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

PERKUSIOA – A MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → HUTSIK

PERKUSIOA – B MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → Aitor Alvarez Romo

Ohorezko Aipamena → Jon Divar Laserna

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – A MAILA

1go Saria → Trio Ritornelo

2. Saria:  EX-AEQUO → Trio JEJ eta Duo Stille

Ohorezko Aipamena:  EX-AEQUO → BIM Hirukotea eta Modern Piano Quartet

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – B MAILA

1go Saria → Play Again

2. Saria → Cuarteto de Viento de Irun

Ohorezko Aipamena → Violines de Artebi

TEKLA – A MAILA

1go Saria → Ander Marzana Rincones

2. Saria → Jaime Fernandez Tejedor

Ohorezko Aipamena → HUTSIK

TEKLA – B MAILA

1go Saria → Enara Rodriguez Gonzalez

2. Saria → Ibai Otxoa de Alaiza Gracia

Ohorezko Aipamena → Rebeca Fernandez Rueda

TXISTU eta MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – A MAILA

1go Saria → Iker Larrauri Delika

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → HUTSIK

TXISTU eta MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – B MAILA

1go Saria → Jokin Vadillo Arrieta

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → HUTSIK

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s