2015 – IX. EDIZIOA

IX.EUSKADIKO “MUSIKARI GAZTEEN” LEHIAKETAKO saridunak (2015)

AKORDEOIA – A MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

AKORDEOIA – B MAILA

1go Saria → Eneko Sota Zabaleta

2. Saria → Maitane Arretxe Olazabal

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTZATU MUSIKA TRESNAK – A MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → Claudia Paula Besne Villanueva

Ohorezko Aipamena → Andrea Nicolás Izaguirre

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTZATU MUSIKA TRESNAK – B MAILA

1go Saria → Eneko Aristondo Gutiérrez

2. Saria → Ane Encabo Aguirre

Ohorezko Aipamena → Cecilia Arrizabalaga Díaz-Calleja eta Unai Saldaña Lozada

HAIZE EGURRA – A MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Xabier Gullón Elgarresta eta Nerea Saez Guijarro

2. Saria → Ainara Álvarez Armentia

Ohorezko Aipamena → María González de Aspuru García

HAIZE EGURRA – B MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Iker Penela Gullón eta Gorka Egino Arroyo

2. Saria → Adrián Santacruz Alonso

Ohorezko Aipamena → Sergio García de la Torre Aurrekoetxea

HAIZE METALA – A MAILA

1go Saria → Irati Martínez García

2. Saria → Haizea Lores Garaizar

Ohorezko Aipamena → Beñat Isasti Arratibel

HAIZE METALA – B MAILA

1go Saria → Isidro López Azcona

2. Saria: EX-AEQUO → Gaizka Ciarrusta Insagurbe eta David Antón Sanz

Ohorezko Aipamena → Beñat Sanz Labrador

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – A MAILA

1go Saria → Sofía Martín Rodríguez

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Jon Mendigutxia Audicana

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – B MAILA

1go Saria → Ekhi Martinez Imai

2. Saria:  EX-AEQUO → Nerea Arriola Mendieta eta Mireia Coma Casellas

Ohorezko Aipamena → Maite Lazkoz Legarreta, Leire Gutiérrez Aguirre eta Karmele Castillo Maeso

JAZZ – A MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

JAZZ – B MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria→ Nicolas Andino Dolez

KANTUA – A MAILA

1go Saria → Itsaso Loinaz Ezcaray

2. Saria → Patricia Inchaurregui Zarraga

KANTUA – B MAILA

1go Saria → María Martín Campos

2. Saria → HUTSIK

KONPOSIZIOA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

PERKUSIOA – A MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → Simón Arriola Segura

Ohorezko Aipamena → Markel Badallo Latorre

PERKUSIOA – B MAILA

1go Saria → Iñaki Garmendia Guisasola

2. Saria → Aitor Álvarez Romo

Ohorezko Aipamena → Jon Divar Laserna eta Álvaro Ibaibarriaga Ibeas

TALDE INSTRUMENTAL ETA BOKALAK – A MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria:  EX-AEQUO → aBRASSados eta Ankorai

Ohorezko Aipamena → Trio Assai

TALDE INSTRUMENTAL ETA BOKALAK – B MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Dúo Noel Doblas – Rocío Villaño eta Hirubi Boskotea

2. Saria → HUTSIK

TEKLA – A MAILA

1go Saria → Garikoitz Ortiz de Villalba

2. Saria → Xabier Endika Olabarri Narvaez

TEKLA – B MAILA

1go Saria → Ander Marzana Rincones

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena→ Jon Haran Cañaveras Valle

TXISTU eta MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – A MAILA

1go Saria → Oskar Ovejero Viúdez

2. Saria → Iker Larrauri Delika

TXISTU eta MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

 

 

 

 

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s