2014 – VIII. EDIZIOA

VIII.EUSKADIKO“MUSIKARI GAZTEEN” LEHIAKETAKO SARIDUNAK (2014)

AKORDEOIA – A MAILA

1go Saria → Garazi Navas Mundiñano

2. Saria → HUTSIK

AKORDEOIA –B MAILA

1go Saria → Eneko Sota Zabaleta

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Alba Fernandez Pita eta Maria Isabel Larraya Navarro

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTZATU MUSIKATRESNAK – A MAILA

1go Saria:  EX-AEQUO  → Maddi Sanz Sanchez eta Ane Miren Pablos Ormaza

2. Saria → Iosune Marin Asensio

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTZATU MUSIKA TRESNAK – B MAILA

          1go Saria → Andrea Nicolas Izaguirre

          2. Saria → Aritz Sistiaga Juez

HAIZE-EGURRA – A MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Josu Ferreras Zulueta eta Olatz Pineda Asuncion

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Blanca Garcia de Amezaga Ruiz de Arbulo

HAIZE-EGURRA – B MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Ainara Alvarez Armentia eta Irune Natalia Elizondo Pinillos

2.Saria → Xabier Arroniz Duque

Ohorezko Aipamena → Oscar Sangalli Peña

HAIZE-METALA – A MAILA

1go Saria → Andoni Moñux Ugalde eta Garoa Zelaia Gil

2. Saria→ Jon Viejo Prieto

HAIZE-METALA – B MAILA

1go Saria → Iker Larrauri Delika

2. Saria → Haizea Lores Garaizar

Ohorezko Aipamena → Unai Muro Amuchastegui

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – A MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Maialen Ortego Larrazabal eta Oihane Fernandez Rivera

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – B MAILA

1go Saria → Noel Doblas Gomez

2. Saria → Sofia Martin Rodriguez

JAZZ ETA MUSIKA MODERNOA – A MAILA 

1go Saria → JAZZ ONE

2. Saria → HUTSIK

JAZZ ETA MUSIKA MODERNOA – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

KANTUA – A MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Mario Hernandez Okiñena eta Beatriz Peña Rey

2. Saria → HUTSIK

KANTUA – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

KONPOSIZIOA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

PERKUSIOA – A MAILA

1go Saria → Manu Gaigne Beobide

2. Saria→ Jon Patxe Guembelzu

PERKUSIOA – B MAILA

1go Saria → Simon Arriola Segura

2. Saria → HUTSIK

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – A MAILA

1go Saria → Ethos Hirukotea

2. Saria: EX-AEQUO → Donostia-Brass eta Ganesha

Ohorezko Aipamena → Uno eta Leioa Perkusio Taldea

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – B MAILA

1go Saria → Scherzo Hirukotea

2. Saria → Azpeitia Perkusioak

Ohorezko Aipamena→ Arriaga Flauta Taldea

TEKLA – A MAILA

1go Saria→ Jon Urdapilleta Martin

2. Saria: EX-AEQUO → Leyre Saenz de Urturi Saez de Lafuente eta Julia Kaberdin

Ohorezko Aipamena → Xabier Endika Olabarri Narvaez eta Javier Alciturri Belausteguigoitia

TEKLA – B MAILA

1go Saria → Rocio Villaño Velasco

2. Saria: EX-AEQUO → Garikoitz Ortiz de Villalba Redondo eta Alejandro Gonzalez Gonzalez

Ohorezko Aipamena → Alvaro Bengoa Ortiz de Zarate eta Elene Sainz Loroño

TXISTU ETA MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – A MAILA

1go Saria→ HUTSIK

2. Saria→ HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Javier Canto Llorente

TXISTU ETA MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – B MAILA

1go Saria → Iker Larrauri Delika

2. Saria → Martin Canto Llorente

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión / Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión / Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión / Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión / Cambiar )

Conectando a %s