2017 – XI. EDIZIOA

XI. EUSKADIKO “MUSIKARI GAZTEEN” LEHIAKETAKO saridunak (2017)

AKORDEOIA – A MAILA

1go Saria → Oliver del Val Fernandez

2. Saria: EX-AEQUO → Itsaso Aginagalde Montes eta Isabel Larraya Navarro

Ohorezko Aipamena → Alba Fernández Pita

AKORDEOIA – B MAILA

1go Saria → Janire Solís Hernández

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTSATU MUSIKA TRESNAK – A MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Amets Sorazu Agirre

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTSATU MUSIKA TRESNAK – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

HAIZE EGURRA – A MAILA

1go Saria → Claudia Alduncín Imaz

2. Saria → Maitane Urreta Vallejo

Ohorezko Aipamena → Unai Carretero Roque

HAIZE EGURRA – B MAILA

1go Saria → Paula Delgado Gonzalez

2. Saria → Xabier Ucin Irasuegui

Ohorezko Aipamena → Bittor Carrera Belda

HAIZE METALA – A MAILA

1go Saria → Xabier Gabiola Leniz

2. Saria → Samuel Tejada Tejada

Ohorezko Aipamena: EX-AEQUO → Janire de Paz Rivas eta Haizea Lores Garaizar

HAIZE METALA – B MAILA

1go Saria → Ibai de Miguel Garcia

2. Saria → Iker Lizartza Segarra

Ohorezko Aipamena: EX-AEQUO → Kirian Uralde Bejarano eta Iraitz Asjat Calvillo Artola

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – A MAILA

1go Saria: EX-AEQUO → Mireia Coma Casellas eta Ekhi Martinez Imai

2. Saria: EX-AEQUO → Maite Lazkoz Legarreta eta Noel Doblas Gomez

Ohorezko Aipamena → Nerea Arriola Mendieta

MUSIKENEko SARI BEREZIA: Orkestran → Mireia Coma Casellas eta Ekhi Martinez Imai

MUSIKENEko SARI BEREZIA: Eskola Magistrala→ Maite Lazkoz Legarreta eta Noel Doblas Gomez

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – B MAILA

1go Saria → Shadieva Lola Quintana Miota

2. Saria: EX-AEQUO → Maitena Paillet Liceaga eta Ander Bruschi

Ohorezko Aipamena: EX-AEQUO → Issey Martínez eta Itziar Erro

JAZZ – A MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

JAZZ – B MAILA 

1go Saria → Nicolas Andino Dolez

MUSIKENEko Sari Berezia: Eskola Magistrala eta Big Band-ean parte hartu → Nicolas Andino Dolez

KANTUA – A MAILA

1go Saria → Maria Martin Campos

2. Saria → Irene Fraile Sesma

KANTUA – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

KONPOSIZIOA – C MAILA

1go Saria → Ander Marzana Rincones

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → HUTSIK

PERKUSIOA – A MAILA

1go Saria → Borja Esteban Ortega

2. Saria → Jorge Durana Rebollar

PERKUSIOA – B MAILA

1go Saria → Aitor Álvarez Romo

2. Saria: EX – AEQUO → Fernando Divar eta Alejandra Vallejo Sanchez Mayoral

Ohorezko Aipamena → Jon Divar Laserna

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – A MAILA

1go Saria → Duo Vergara

2. Saria:  EX-AEQUO → Marinduo eta Trio Sforzando

Ohorezko Aipamena → Easo Saxofoi Laukotea

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

TEKLA – A MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria: EX – AEQUO → Ignacio Araquistain eta Lucia Arzallus

Ohorezko Aipamena → Pedro Gonzalo Andino

TEKLA – B MAILA

1go Saria → Ibai Otxoa de Alaiza Gracia

2. Saria → Asier Oroz Mendiola

Ohorezko Aipamena: EX-AEQUO → Oier Bonnes Venema eta Costi Bogdan Caraman

 

Anuncios

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión /  Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión /  Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión /  Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión /  Cambiar )

Conectando a %s