2013 – VII. EDIZIOA

VII. EUSKADIKO “MUSIKARI GAZTEEN” LEHIAKETAKO SARIDUNAK (2013)

AKORDEOIA – A MAILA

1go Saria → Sara Zozaya Apalategui

2. Saria → HUTSIK

AKORDEOIA –B MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → HUTSIK

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTZATU MUSIKATRESNAK – A MAILA

1go Saria → Idoia Aparicio Elizalde

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Garazi Erviti Goyeneche eta Wilfredo Rafael Luces Lopez

GITARRA, HARPA ETA HARI PULTZATU MUSIKA TRESNAK – B MAILA

          1go Saria → Marcin Kawka

          2. Saria → Andrea Nicolas Izaguirre eta Ane Encabo Agirre

Ohorezko Aipamena → Aritz Sistiaga Juez

HAIZE-EGURRA – A MAILA

1go Saria → Christian Garcia del Campo

2. Saria → Ivan Arostegui Acosta eta Elena Arbonies Jauregui

Ohorezko Aipamena → Xabier Gullon Elgarresta eta Inga Freyrsdottir Lorenzo

HAIZE-EGURRA – B MAILA

1go Saria → Eolo Andino Dolez

2.Saria → Nerea Saez Guijarro

Ohorezko Aipamena → Iker Penela Gullon, Jone Olaizola Barberena eta Maite Armanino Irigaray

HAIZE-METALA – A MAILA

1go Saria → Beñat Etxabe Merino eta Asier Urreta Fernandez

2. Saria → Joseba Diez Diaz

Ohorezko Aipamena → Jon Viejo Prieto

HAIZE-METALA – B MAILA

1go Saria → Isidro Lopez Azcona

2. Saria → Iker Larrauri Delika eta Unai Muro Amuchastegui

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – A MAILA

1go Saria → Olatz Ruiz de Gordejuela Aguirre

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Unai Ruiz de Gordejuela Agirre eta Unai Celaya Pujol

HARIZKO MUSIKA TRESNAK – B MAILA

1go Saria → Bittor Alkain Genua

2. Saria → Noel Doblas Gomez

Ohorezko Aipamena → Borja Tife Martiarena eta Sofia Martin Rodriguez

JAZZ ETA MUSIKA MODERNOA – A MAILA 

1go Saria → Guridi Txiki Big Band

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Koldo Belloso Arrizabalo

JAZZ ETA MUSIKA MODERNOA – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

 

KANTUA – A MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

KANTUA – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

KONPOSIZIOA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

PERKUSIOA – A MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria→ Carlos Rubio Amondarain

PERKUSIOA – B MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – A MAILA

1go Saria → Irungo Seikotea

2. Saria → Lore Amenabar Larrañaga eta Ivan Arostegui Acosta

Ohorezko 1go Aipamena → HUTSIK

Ohorezko 2. Aipamena → Donostiako Metalezko Boskotea

TALDE INSTRUMENTALAK ETA BOKALAK – B MAILA

1go Saria → A Tempo Hirukotea

2. Saria → Grupo Albek

TEKLA – A MAILA

1go Saria→ Adrian Hodor Iglesias

2. Saria → HUTSIK

Ohorezko Aipamena → Mikel Iturregui Icaran eta Imanol Casan Gonzalez

TEKLA – B MAILA

1go Saria → Nahikari Pagola Irazoqui

2. Saria → Alvaro Bengoa Ortiz de Zarate

Ohorezko Aipamena → Mikel Valencia Zabaleta

TXISTU ETA MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – A MAILA (PARTE HARTZAILERIK GABE)

TXISTU ETA MUSIKA TRESNA HERRIKOIAK – B MAILA

1go Saria → HUTSIK

2. Saria → Iker Larrauri Delika

Anuncios